بخش مشاوره و اطلاع‌رسانی پزشکی
Untitled Document
 
به دلیل تعدد کاربران مرکز خدمات اطلاع‌رسانی، از همکاری کارشناسان مجرب برای مشاوره و ارائه خدمات اطلاع‌رسانی پزشکی به اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه در این بخش استفاده شد و بخش مشاوره و اطلاع‌رسانی پزشکی از مهرماه 1397 ارائه خدمات خود را به مرکز خدمات اطلاع‌رسانی منتقل کرد. اهداف بخش مشاوره و اطلاع‌رسانی پزشکی عبارت است از:
مشاوره و آموزش استراتژی های بازیابی اطلاعات از پایگاه ها و منابع اطلاعاتی
مشاوره در مورد نحوه استناددهی صحیح به منابع
مشاوره استفاده از نرم‌افزار کتابخانه دیجیتال دانشگاه
برنامه ریزی و برگزاری کارگاه های آموزشی توانمندسازی پژوهشگران
ارتقای مهارت های سواد اطلاعاتی کاربران
مشاوره جهت انتخاب مجلات معتبر و شناسایی مجلات غیر معتبر و جعلی
 

با توجه به شیوع بیماری کووید 19، کارشناسان کتابخانه و مرکز خدمات اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خدمات مشاوره و جستجوی اطلاعات علمی را برای کلیه اساتید، اعضای هیأت علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه به صورت غیر حضوری ارائه می کنند. اعضای محترم کتابخانه و کاربران گرامی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند می توانند درخواست های خود را از طریق پست الکترونیک lib.info@bums.ac.ir مطرح نمایند.

کارشناس واحد مشاوره و اطلاع رسانی پزشکی در اولین فرصت و در ساعات اداری روزهای کاری کتابخانه به درخواست های رسیده پاسخ خواهد داد. ضمنا روزهای شنبه تا چهارشنبه نیز امکان ارائه خدمات به صورت حضوری وجود دارد. برای ارتباط با کارشناس مربوطه و تعیین وقت مشاوره حضوری می توانید با شماره 05632381752 تماس بگیرید.

بدیهی است ارتباط از طریق سرویس پست الکترونیک با آدرس lib.info@bums.ac.ir مطمئن ترین راه ارتباطی با واحد مشاوره و اطلاع رسانی پزشکی خواهد بود. 

 
تاریخ به روز رسانی:
1401/04/05
تعداد بازدید:
3413
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal